Strefa Studenta

Sprawy Studenckie

Akredytacje i rankingi

Międzynarodowy Dzień Pielęgniarek i Położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarek i Położnych, w imieniu Senatu Radomskiej Szkoły Wyższej, Pani Kanclerz mgr Elżbiety Komosy a także w imieniu własnym, składamy wszystkim wykonującym ten piękny, ale jakże odpowiedzialny zawód serdeczne podziękowania za ofiarną, trudną oraz rzetelną pracę.

Jednocześnie w imieniu Władz Radomskiej Szkoły Wyższej pragnę wyrazić wdzięczność Paniom i Panom za wykonywanie pracy wymagającej poświęcenia i ogromnego zaangażowania.
Życzymy Wam aby Wasza praca była każdego dnia doceniana, aby dawała wiele satysfakcji oraz aby każdy dzień poświęcony drugiemu człowiekowi dawał Państwu radość i zadowolenie.

Życzymy Wszystkim Państwu wszystkiego, co w życiu najważniejsze: zdrowia, miłości, oddanych przyjaciół i sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym.